Futbol: Misli.com 3. Lig

- Ligde 10. hafta mücadelesi yarın oynanacak maçlarla başlayacak

Futbol: Misli.com 3. Lig
17 Kasım 2020 Salı 11:22

İSTANBUL (AA) - Misli.com 3. Lig'de 1, 2, 3 ve 4. gruplardaki 10. hafta mücadelesi yarın oynanacak karşılaşmalarla başlayacak.

Ligde 10. haftanın programı şöyle:


- 1. Grup


19 Kasım Perşembe:

12.00 Payasspor-Artvin Hopaspor (Payas İlçe)

13.00 Belediye Derincespor-Fatsa Belediyespor (Belediye Derince Doğal Çim)

13.00 Arnavutköy Belediyespor-Çankaya FK (Silivri)

13.00 Manisaspor-Malatya Yeşilyurt Belediyespor (Manisa 19 Mayıs)

13.00 Bucaspor-Kızılcabölükpor (Yeni Buca)

13.00 1877 Alemdağspor-Nevşehir Belediyespor (Alemdağ)

13.00 Ofspor-Antalya Kemerspor (Stadı henüz belli değil)

13.00 Diyarbekirspor-Edirne Belediyesi Paş Edirnespor (Diyarbakır)


- 2. Grup


19 Kasım Perşembe:

13.00 Tekirdağspor-Halide Edip Adıvarspor (Namık Kemal)

13.00 Karaman Belediyespor-Belediye Kütahyaspor (Kemal Kaynaş)

13.00 Büyükçekmece Tepecikspor-İskenderun FK (Tepecik Şenol Güneş)

13.00 Yomraspor-Mardin Fosfatspor (Yomra İlçe)

13.00 Fethiyespor-Kahta 02 (Fethiye İlçe)

13.00 Nazilli Belediyespor-Çengelköy Futbol Yatırımları (Nazilli İlçe)

13.00 Darıca Gençlerbirliği-Ağrı 1970 (Darıca İlçe)

13.00 Yozgatspor 1959-Tokatspor (Yozgat Bozok)


- 3. Grup


19 Kasım Perşembe:

13.00 Şile Yıldızspor-Çatalcaspor (Şile)

13.00 Altındağspor-Cizrespor (Çubuk İlçe)

13.00 Erbaaspor-Elazığ Karakoçan FK (Erbaa İlçe)

13.00 Isparta 32-Gölcükspor (Isparta Atatürk)

13.00 Karşıyaka-Somaspor (İzmir Atatür)

13.00 Batman Petrolspor-Çarşambaspor (Batman Yeni Şehir)

13.00 İçel İdmanyurdu-Arhavispor (Mersin)

Not: Osmaniyespor FK-Yalovaspor maçı, yeni tip koronavirüs vakaları nedeniyle ertelendi.


- 4. Grup


Yarın:

13.00 Siirt İl Özel İdare-Bergama Belediyespor (Siirt Atatürk)

13.00 Bayrampaşa-68 Aksaray Belediyespor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

13.00 Karbel Karaköprü Belediyespor-1954 Kelkit Belediyespor (Faruk Çelik)

13.00 Bursa Yıldırımspor-Sultanbeyli Belediyespor (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)

13.00 Alanya Kestelspor-52 Orduspor (Alanya Milli Egemenlik)

13.00 Adıyaman 1954-Kırıkkale Büyük Anadoluspor (Adıyaman Atatürk)

13.00 Silivrispor-Modafen (Silivri)

Not: Kozanspor-Muğlaspor maçı, yeni tip koronavirüs vakaları nedeniyle ertelendi.





İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.