Futbol: Misli.com 3. Lig

- Ligde 1. Grup'ta 19, 2, 3 ve 4. Grup'ta 21. hafta maçları yarın yapılacak

Futbol: Misli.com 3. Lig
16 Şubat 2021 Salı 10:15

İSTANBUL (AA) - Misli.com 3. Lig 1. Grup'ta 19, 2, 3 ve 4. Grup'ta 21. hafta maçları yarın oynanacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, gruplarda oynanacak maçların programı şöyle:


- 1. Grup:


12.00 Manisaspor-Payasspor (Manisa 19 Mayıs)

13.00 Çankaya-Fatsa Belediyespor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

13.00 Bucaspor 1928-Arnavutköy Belediyespor (Yeni Buca)

13.00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Edirne Belediyesi Paş Edirnespor (Yeşiltepe Spor Kompleksi)

13.00 1877 Alemdağspor-Belediye Derincespor (Alemdağ)

13.00 Artvin Hopaspor-Diyarbekirspor (Hopa İlçe)

13.00 Nevşehir Belediyespor-Ofspor (Nevşehir Gazi)

13.00 Kızılcabölükspor-Antalya Kemerspor (Denizli Atatürk)


- 2. Grup:


13.00 Fethiyespor-Tekirdağspor (Fethiye İlçe)

13.00 Halide Edip Adıvarspor-Tokatspor (Maltepe Hasan Polat)

13.00 Mardin Fosfatspor-Nazilli Belediyespor (Mardin 21 Kasım)

13.00 Yomraspor-Karaman Belediyespor (Yomra İlçe)

13.00 Kahta 02-Darıca Gençlerbirliği (Kahta İlçe)

13.00 İskenderun-Çengelköy Futbol Yatırımları (İskenderun 5 Temmuz)

13.00 Ceyhanspor-Yozgatspor 1959 (Ceyhan İlçe)

13.00 Belediye Kütahyaspor-Ağrı1970 (Dumlupınar)


- 3. Grup:

13.00 Gölcükspor-Batman Petrolspor (Gölcük Şehir)

13.00 Isparta 32-Şile Yıldızspor (Isparta Atatürk)

13.00 Yalovaspor-Somaspor (Yalova Atatürk)

13.00 Erbaaspor-Altındağspor (Erbaa İlçe)

13.00 Elazığ Karakoçan-Karşıyaka (Elazığ Doğukent)

13.00 Cizrespor-Çarşambaspor (Cizre Hamit Özalp)

13.00 Esenler Erokspor-İçel İdmanyurdu (Esenler Erokspor)

13.00 Çatalcaspor-Arhavispor (Tepecik Şenol Güneş)


- 4. Grup:


13.00 Bursa Yıldırımspor-Bayrampaşa (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)

13.00 Düzcespor-Silivrispor (Düzce 18 Temmuz)

13.00 1954 Kelkit Belediyespor-Muğlaspor (Kelkit İlçe)

13.00 Sultanbeyli Belediyespor-Kozanspor (Sultanbeyli Gölet Futbol)

13.00 68 Aksaray Belediyespor-Kırıkkale Büyük Anadoluspor (Dağılgan)

13.00 52 Orduspor-Adıyaman 1954 (19 Eylül)

13.00 Bergama Belediyespor-Modafen (Bergama 14 Eylül)

13.00 Alanya Kestelspor-Siirt İl Özel İdaresi (Alanya Milli Egemenlik)


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.