Siyaset HABERLERİ
Kılıçdaroğlu'ndan flaş iddia
18 Haziran 2019, 20:17 0
Kılıçdaroğlu'ndan flaş iddia
İdlib'deki tabloyu yorumlayan Kılıçdaroğlu, Türkiye'nin yeni bir göç dalgasıyla karşı karşıya kalabileceğini söyledi.
200 bin kişiye iş sözü verdi
18 Haziran 2019, 18:37 0
200 bin kişiye iş sözü verdi
CHP İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, muhtarlara hitaben yaptığı konuşmada "Birileri gibi 'Bu belediye başkanlarının sorunu değil' diyemeyiz, 200 bin kişiye iş imkanı yaratacağız" dedi.
İmamoğlu: İsmail Küçükkaya bana geldi ve
18 Haziran 2019, 18:31 0
İmamoğlu: İsmail Küçükkaya bana geldi ve
Gazeteci İsmail Küçükkaya ile yayından önce görüştüğünü açıklayan İmamoğlu, "Bana geldi, zaten, 'Sizinle görüşeceğim, ardından Sayın Binali Yıldırım’ı ziyaret edeceğim' dedi. Gizli görüşme derken, kameraların önünde değildi ama gizli de değildi" dedi.
Binali Yıldırım özür diledi
18 Haziran 2019, 18:13 0
Binali Yıldırım özür diledi
AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, Saadet Partisi'ne yakınlığı ile bilinen Milli Gazete'yi ziyaret etti. "Saadet Partili kardeşlerimden özür diliyorum" diyen Yıldırım "Bu ülkede başbakanlık, bakanlık yapmış bir kardeşiniz olarak eğer böyle bir hata varsa bundan biz de sorumluyuz. Onun için Saadet Partisi mensubu bu kardeşlerimiz incinmiş olabilir, kırılmış olabilir. Ben bu yüzden kendilerinden özür diliyorum. Bu da bir seçim yatırımı gibi düşülmesin" dedi.
O vekilden skandal tweet
18 Haziran 2019, 17:53 0
O vekilden skandal tweet
Saadet Partisi’nin Konya Milletvekili Abdulkadir Karaduman’ın, Mısır’ın eski Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi’nin vefatını AK Parti’ye bağladı
Erdoğan: Seçimden sonra görüşeceğiz
18 Haziran 2019, 17:35 0
Erdoğan: Seçimden sonra görüşeceğiz
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Sultangazi’de düzenlenen toplu açılış töreninde konuştu. Erdoğan "Ben Ordu Valisine ‘it’ demedim. ‘Basitleşme’ dedim diyor. Yahu bütün görsel medyada var, yazılı medyada var. Dedin, dedin. Seçimden sonra da bunun hesabını vereceksin. Dur bakalım bitmedi iş; vereceksin" açıklamasında bulundu.
23 Haziran'da hangi aday daha şanslı?
18 Haziran 2019, 17:28 0
23 Haziran'da hangi aday daha şanslı?
KONDA Genel Müdürü Bekir Ağırdır, yaptıkları araştırmalara göre, 23 Haziran’da CHP ile AK Parti arasındaki oy farkının açılacağını söyledi.