Siyaset HABERLERİ
İhraç edilen isimden ağır  sözler geldi
09 Eylül 2019, 09:18 0
İhraç edilen isimden ağır sözler geldi
Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu ile birlikte AK Parti'den ihraç istemiyle disipline sevk edilen, partinin kurucularından Ayhan Sefer Üstün, "Evlat ve damat uğruna bu dava heba edildi" dedi.
‘Gebze Beylikbağı  Mahallesi ilçe olmak istiyor’
07 Eylül 2019, 17:23 1
‘Gebze Beylikbağı Mahallesi ilçe olmak istiyor’
CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, Beylikbağı bölgesindeki 7 Muhtarlığın ortak talebini Türkiye Büyük Millet Meclisi gündemine taşıdı. Kaynak: Beylikbağı ilçe olmak istiyor
Ali Babacan'ın sağ kolu belli oldu
06 Eylül 2019, 11:22 0
Ali Babacan'ın sağ kolu belli oldu
AK Parti'den istifa eden ve yeni parti hazırlığında olduğunu ilan eden Ali Babacan'ın sağ kolunun Birol Aydemir olacağı ve hareket içinde siyasi çekişmelerin baş gösterdiği iddia edildi.
Nurettin Aslantürk olay toplantı hakkında konuştu
05 Eylül 2019, 09:47 0
Nurettin Aslantürk olay toplantı hakkında konuştu
Ali Babacan'ın kurmayı planladığı yeni partinin Kocaeli yapılanmasında şekillenmeler adına Gebze'de toplantı düzenlendi ve bir çok AK Partili toplantıya katılım sağladı. Toplantıya katılmamasına rağmen hakkında katıldığı yönünde dedikodular dönen TÜKSİAD Başkanı Nurettin Aslantürk, "davet edildim lakin katılmadım" dedi.
Gebze'deki yeni parti toplantısında ne konuşuldu
05 Eylül 2019, 01:15 4
Gebze'deki yeni parti toplantısında ne konuşuldu
Ali Babacan'ın kurması beklenen partinin Kocaeli ayağı şekillenmeye başladı. Eski Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün öncülüğünde Gebze'de yapılan toplantı bölge kulislerine bomba gibi düştü. Toplantıda konuşulan konular ise başta katılımcılar olmak üzere herkesi şaşırttı. Toplantıda yeni partiden bahsetmek bir kenara, 'AK Parti nasıl toparlanır, toparlanmazsa ne olur' gibi konular konuşuldu. Toplantıda konuşulan her ne olursa olsun amacının yeni partinin temellerini atmak olduğu biliniyor.
Babacan'ın partisi Gebze'de ilk toplantısını yaptı
05 Eylül 2019, 00:33 7
Babacan'ın partisi Gebze'de ilk toplantısını yaptı
Ali Babacan ve Abdullah Gül'ün kuracağı yeni parti için ilk toplantı yapıldı. Gebze Antik Cafe'de yapılan toplantıya Eski İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, ve Eski Çayırova Belediye Başkanı Ziyaettin Akbaş gibi sürpriz isimler katıldı.