Genital Estetik İstenmeyen Görünümden Sizleri Kurtarıyor

Hymen ya da daha doğru ifadeyle kızlık zarı, vajinanın içerisinde yer almaktadır. Genellikle kişiden kişiye göre değişkenlik arz etse de vajinanın 1cm içerisinde konumlandığını söylemek mümkündür. Keyfi ya da zorunlu sebeplerden dolayı kızlık zarı dikimi işlemini uygulatmak isteyen kişilerin uzman hekimlere başvurmaları, tedavileri için yeterli olmaktadır. Genellikle 30 dakikalık ağrısız bir işlem olan kızlık zarı dikiminin herhangi bir yan etkisi de bulunmamaktadır.

Genital Estetik İstenmeyen Görünümden Sizleri Kurtarıyor
15 Ağustos 2019 Perşembe 09:56

Kızlık zarı, iki farklı şekilde onarılmaktadır. Bunlardan birisi kalıcı kızlık zarı dikimi şeklinde ifade edilmektedir. Kalıcı operasyonlarda kişinin istediği zaman cinsel ilişkiye girebileceğini söylemek mümkündür. Ayrıca hayatına rutin biçimde devam edebilmekte ve bütün sosyal aktivitelerde bulunabilmektedir. Bunun yanı sıra geçici kızlık zarı dikimi de tercih edilen yöntemler arasındadır. Bir hafta süresi olan kızlık zarının süre içerisinde cinsel ilişki ile yırtılması gerekmektedir. 

Genital Estetik Nasıl Yapılmaktadır?

Vajinanın arka duvarında flep adı verilen ufak bir doku bulunmaktadır. Uzman hekimler, bu dokuyu alarak vajinanın 1cm içerisine yerleştirmektedirler. Böylelikle cinsel ilişki ile birlikte kanama sağlanmakta ve tekrardan kızlık zarı yırtılmaktadır. Tabii ki bunun haricinde farklı metotların olduğunu da söylemek mümkündür. Ancak birçok uzman doktor flep metodu ile kanlanmanın sağlanmasını ve yırtılmanın gerçekleşmesini önermektedir. Siz de bu konu hakkında https://www.uzayyildirim.com/ adresinden bilgi alabilirsiniz.

Kişilerin istedikleri zaman bu metot ile kızlık zarı dikimi yaptırabileceklerini söylemek mümkündür. Doğum yapmak, kürtaj yaptırmak ya da daha önce birçok kez ilişkiye girmek bu durumu hiçbir şekilde etkilememektedir. Haliyle istenilen sonucun alınması da rahatlıkla sağlanmaktadır.

Genital Estetik Yöntemleri Nelerdir

Hymenoplasti ya da daha çok bilinen adı ile kızlık zarı onarımı, en çok flep yöntemi ile yapılmaktadır. Bu yöntem ile vajina duvarının arkasından parça alınmakta ve vajinanın iç kısmına dikilmektedir. Bu durum hem kanlanmayı sağlarken hem de kızlık zarının yeniden oluşumu anlamına gelmektedir. Tabii ki uzman hekimler en iyi teknik ve en doğru uygulama ile kızlık zarı dikimi işlemi yapmaktadırlar. Dolayısıyla uzman kişilerden konuya ilişkin bilgi almak en sağlıklısıdır.

Genital Estetik Sırasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kızlık zarı bilindiği üzere vajina içerisinde yaklaşık 1 cm arkada bulunmaktadır. Tabii ki kızlık zarı dikimi işlemi de buraya aynı dokunun geri getirilmesi anlamına gelmektedir. Yalnız bu noktada dikkat edilmesi gereken belirli hususlar bulunmaktadır. Örneğin işlemden en az bir gün önce cinsel ilişkinin bırakılması ve tahriş gibi durumlardan kaçınılması tavsiye edilmektedir. Ayrıca vajinaya farklı kimyasal maddelerin uygulanmaması da şarttır. Bu noktada uzman hekimler, kadınlara gerekli bilgileri vermektedir.

Genital Estetik Sonrasında Önemli Olan Noktalar

Geçici kızlık zarı onarımının ardından en geç bir hafta içerisinde cinsel ilişkiye girilmesi ve zarın tam olarak yırtılması gerekmektedir. Bu sürenin aşılması durumunda zarın kendiliğinden kanayacağı unutulmamalıdır. Kalıcı kızlık zarı uygulamasında ise böyle bir süre söz konusu değildir. Yine de ata binme ve bisiklet gibi sporlardan uzak durulmalı, çok fazla fiziksel aktiviteden kaçınılmalıdır. Bununla birlikte bölgenin enfeksiyon kapmaması adına dikkatli davranılmalıdır.

Genital Estetik Ağrı Yapar mı

Kızlık zarının onarımının ardından herhangi bir ağrı ortaya çıkıp çıkmayacağı merak edilmektedir. Ancak işlemin ardından büyük çağlı bir ağrı ya da yanmanın oluşmayacağını ifade etmek mümkündür. Hafif sızılar ortaya çıksa bile en geç bir güç içerisinde geçmekte ve hasta günlük yaşamına istediği an devam edebilmektedir. Sonuç olarak bu noktada bir sıkıntının oluşmayacağını dile getirmek esastır.

Genital Estetik Yapıldığı Anlaşılır mı

Kişilerin en çok korktukları şey kızlık zarı dikimi işleminin hemen ardından bunun anlaşılıp anlaşılmayacağıdır. Ancak bu işlemin hemen ardından normal kişilerin uygulamadan haberleri olmamaktadır. Kızlık zarı dikimi işlemi yalnızca uzman doğum hastalıkları doktorunun vajinal muayenesi ile anlaşılmaktadır. Böylelikle normal kişilerin de anlamaları mümkün değildir.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.