MAGAZİN HABERLERİ
Kafalar ekibi yarın Gebze'de
10 Aralık 2018, 22:45 0
Kafalar ekibi yarın Gebze'de
Kafalar ekibinin (Bilal Hancı, Atakan Özyurt ve Fatih Yasin) çekmiş olduğu "Kafalar Karışık" filmi vizyona girdi. Yayınlandığı sinema salonlarını bizzat ziyaret ederek sevenleriyle buluşan ekip yarın da Gebze ve Darıca'ya geliyor. Yarın saat 12:00'da Gebze Center AVM'de olacak olan ekip, saat 14:00'da Darıca Cine Face'te sevenleri ile buluşacak.
45. Pantene Altın Kelebek Ödülleri sahiplerini buldu! İşte ödül alanlar
10 Aralık 2018, 12:45 0
45. Pantene Altın Kelebek Ödülleri sahiplerini buldu! İşte ödül alanlar
Hürriyet Gazetesi ve Pantene işbirliği ile 45.si düzenlenen Pantene Altın Kelebek Ödülleri töreni Zorlu PSM'de birbirinden ünlü isimlerin katılımı ile yapıldı. Gecede 45 dalda ödül verildi. Kırmızı halıda yürüyen ünlüler şıklıkları ile göz kamaştırdı.
Trabzonlu gençler Gebze'de şov yaptı
10 Aralık 2018, 11:51 0
Trabzonlu gençler Gebze'de şov yaptı
Başkanlığını Kadir Ayar'ın yaptığı Gebze Trabzonlular Derneği Gençlik Kolları tarafından düzenlenen 2. Gebze Trabzonlu Gençler Buluşuyor Etkinliği hafta sonu gerçekleşti. Etkinlikte, davetliler doyasıya eğlendi.
Dev Konser bu akşam
08 Aralık 2018, 17:10 0
Dev Konser bu akşam
Gebze Trabzonlular Gençlik Kolları 2. Gebze Trabzonlu Gençler Buluşuyor etkinliğiyle karşımıza çıkıyorlar. Bu akşam saat 18.00’de başlayacak olan programda Serkan Aydın ve Buğrahan Denizoğlu eşsiz bir konserle karşımıza çıkacak. Geçen sene olduğu gibi bu sene de iddialı bir iş yapan Gebze Trabzonlular Gençlik Kolları Gebzelileri yarın akşamki konserle coşturacak.
Gazeteci Zeynel Oğuz nişanlandı
26 Kasım 2018, 11:32 0
Gazeteci Zeynel Oğuz nişanlandı
Gazeteci Zeynel Oğuz hafta sonu düzenlenen nişan töreniyle, evliliğe ilk adımı attı. Gebze’nin sevilen isimlerinden gazeteci Zeynel Oğuz ile Topal ailesinin biricik kızları Gülçin Topal aile içerisinde düzenlenen törenle nişanlandı. Evliliğe ilk adımın atıldığı nişan törenine Oğuz ve Topal aileleri iştirak etti. Genç çift, düğün merasimini Eylül ayında yapmayı planlıyor.
Trabzonlu gençler konser düzenliyor
13 Kasım 2018, 16:59 0
Trabzonlu gençler konser düzenliyor
Gebze Trabzonlular Gençlik Kolları 2. Gebze Trabzonlu Gençler Buluşuyor etkinliğiyle karşımıza çıkıyorlar. İlkini geçen sene düzenleyen gençler, bu sene ise Serkan Aydın ve Buğrahan Denizoğlu ile karşımıza çıkacak.Trabzon Derneği Gençlik Kolları üyeleri Emre Malkoç, Yasin Likoğlu ve Başkan Kadir Ayar gazetemize konuk oldular. Geçen sene Ekin Uzunlar konseri sonrasında büyük ilgi gören Gebze Trabzonlular Gençlik Kolları bu kış ise karşımıza Serkan Aydın ve Buğrahan Denizoğlu ile çıkacaklar. Trabzon Derneği Gençlik Kolları Başkanı Kadir Ayar, “Geçen sene olduğu gibi konser geliriyle fakir fukaraya destek olacağız”ifadelerine yer verdi
Trabzonlu gençlerden etkinlik hazırlığı
28 Ekim 2018, 12:47 0
Trabzonlu gençlerden etkinlik hazırlığı
Gebze Trabzonlular Derneği Gençlik Kolları yönetimi ilkini geçen yıl gerçekleştirdikleri Gençlik etkinliğinin bu yıl ikincisi için çalışmalara başladı.  Kadir Ayar başkanlığında geçtiğimiz akşam toplanan gençlik kolları yönetimi programı şekillendirdi. Önümüzdeki günlerde Gebze Tatlıkuyu Sabit Pazar yerinde gerçekleşecek olan gençlik etkinliğinde; Konser, yarışmalar, yemek ikramları ve birçok sürpriz etkinlik yer alacak.