HİZMET HABERLERİ
Sivrisineksiz bir yaz için ilaçlama çalışmaları sürüyor
15 Mart 2019, 12:29 0
Sivrisineksiz bir yaz için ilaçlama çalışmaları sürüyor
Vatandaşların rahat bir yaz mevsimi geçirebilmesi için Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığına bağlı vektör mücadele ekipleri çalışmalarına hız verdi. Vektör özelliği taşıyan (sivrisinek, karasinek) canlıların üreme alanları ve üremeye sebebiyet verilen alanlar tespit edilerek çalışmalar yürütülüyor. Vektörle Mücadele ekipleri, Kocaeli genelinde sivrisineklerin üremelerine fırsat vermeden ilaçlama yapıyor.
Gebze'de bozuk yollar düzeltiliyor
26 Şubat 2019, 14:50 0
Gebze'de bozuk yollar düzeltiliyor
Gebze Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler asfalt sezonun kapanmasının ardından cadde ve sokaklarda parke ve tretuvar çalışmalarına ağırlık verdi.
Dilovası’na giriş çıkışlar rahatlayacak
01 Şubat 2019, 10:39 0
Dilovası’na giriş çıkışlar rahatlayacak
Dilovası şehir merkezine giriş çıkışları rahatlatmak için Batı Kavşağı’nda düzenleme çalışmaları gerçekleştiriyor. Çalışmalar çerçevesinde kavşakta ilave kollar ve köprüler oluşturularak bağlantılar sağlanacak. Proje içerisinde yer alan 3 adet köprü de tamamlandı.  Çalışma tamamlanınca ilçe merkezinden D-100 İstanbul yönüne gitmek isteyen araçlar trafik sorunu yaşamayacak.
Modern yapı Gebze'de yükseliyor
18 Ocak 2019, 12:46 0
Modern yapı Gebze'de yükseliyor
Günün şartlarına uygun inşa edilen modern müfreze binası, her an olaylara müdahale için hazır bulunan itfaiyecileri barındıracak. Gebze İtfaiye Grup Amirliği’ne bağlı olacak olan yeni bina, bulunduğu çevredeki olaylara ilk müdahalenin üssü olacak. Yapının inşaat çalışmaları hummalı şekilde devam ederken yapının dış cephesinde kaba sıvası biten kısımların mantolama imalatları tamamlandı.
Gebze’nin 7 katlı otoparkı  temel atıma hazırlanıyor
12 Ocak 2019, 13:27 0
Gebze’nin 7 katlı otoparkı temel atıma hazırlanıyor
Gebze ilçe merkezine 7 katlı otopark inşa ederek araçların park sorununu çözmek isteyen Büyükşehir Belediyesi, temel atım için hummalı çalışmasına devam ediyor.
Dilovalılar bu projeyi çok sevecek
11 Ocak 2019, 11:50 0
Dilovalılar bu projeyi çok sevecek
Dilovası’nda yapımına hızla devam edilen ve yeni sporcuların yetişeceği Yarı Olimpik Yüzme Havuzu, manzarasıyla da vatandaşları mest edecek.
Bu hizmet Gebze'de veriliyor
10 Ocak 2019, 17:44 0
Bu hizmet Gebze'de veriliyor
Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in talimatları doğrultusunda Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından 2018 yılında ihtiyaç sahibi Gebzelilere, farklı kalemlerde yardımda bulunuldu.