CHP HABERLERİ
Dünya basını İmamoğlu'nu böyle duyurdu
23 Haziran 2019, 20:33 0
Dünya basını İmamoğlu'nu böyle duyurdu
Bütün dünyanın gözü bugün İstanbul'daydı... Binali Yıldırım'ın 19:15'te yaptığı açıklamasını Reuters flaş koduyla duyurdu. Son dakika duyurusuyla paylaşılan haberde, "Türkiye'de AK Parti'nin adayı Yıldırım, rakip adayın İstanbul seçimlerinde şimdilik önde olduğunu söyledi" ifadesi kullanıldı.
CHP'den anket açıklaması
20 Haziran 2019, 22:50 0
CHP'den anket açıklaması
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Bir yanda Sisi, bir yanda Cumhur İttifakı" sözlerine CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'ndan tepki geldi. Kılıçdaroğlu, "Cumhurbaşkanlığı aracına binip, binlerce korumayla gelip 'Bakın ha Ekrem İmamoğlu'nu seçerseniz Sisi'yi seçmiş olursunuz, Binali Yıldırım'a oy verin' demek bir cumhurbaşkanına yakışır mı?" dedi. 23 Haziran'da yapılacak olan seçimle ilgili 'anket yaptırdınız mı?' sorusuna da Kılıçdaroğlu, "Parti olarak yaptırdığımız özel bir anket yok" cevabını verdi.
CHP'den AK Parti'ye çok sert tepki
19 Haziran 2019, 16:30 0
CHP'den AK Parti'ye çok sert tepki
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun danışmanı Mehmet Göker, Mahir Ünal, Binali Yıldırım ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarına çok sert tepki verdi.
İmamoğlu, TRT'de TRT'yi eleştirdi
19 Haziran 2019, 09:15 0
İmamoğlu, TRT'de TRT'yi eleştirdi
Ekrem İmamoğlu, katıldığı TRT Haber canlı yayınında Ordu'daki VIP kriziyle ilgili görüntüler üzerinden TRT'nin kendisine ayırdığı süreleri eleştirdi.
Kılıçdaroğlu'ndan flaş iddia
18 Haziran 2019, 20:17 0
Kılıçdaroğlu'ndan flaş iddia
İdlib'deki tabloyu yorumlayan Kılıçdaroğlu, Türkiye'nin yeni bir göç dalgasıyla karşı karşıya kalabileceğini söyledi.
200 bin kişiye iş sözü verdi
18 Haziran 2019, 18:37 0
200 bin kişiye iş sözü verdi
CHP İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, muhtarlara hitaben yaptığı konuşmada "Birileri gibi 'Bu belediye başkanlarının sorunu değil' diyemeyiz, 200 bin kişiye iş imkanı yaratacağız" dedi.
İmamoğlu: İsmail Küçükkaya bana geldi ve
18 Haziran 2019, 18:31 0
İmamoğlu: İsmail Küçükkaya bana geldi ve
Gazeteci İsmail Küçükkaya ile yayından önce görüştüğünü açıklayan İmamoğlu, "Bana geldi, zaten, 'Sizinle görüşeceğim, ardından Sayın Binali Yıldırım’ı ziyaret edeceğim' dedi. Gizli görüşme derken, kameraların önünde değildi ama gizli de değildi" dedi.