SİYASET Haberleri

Recep Kaya'nın istişareleri bitti
09 Kasım 2018, 18:14 0
Recep Kaya'nın istişareleri bitti
2019 Yerel seçimleri yaklaştıkça siyasi arenada göreceğimiz isimlerde birer birer belli olmaya başlıyor. Bir süredir adaylığı ile alakalı istişarelerde bulunduğu bilinen Recep Kaya'nın da önümüzdeki pazartesi adaylığını resmi olarak açıklamasına kesin gözüyle bakılıyor.
AK Parti Çayırova'da kim aday olur 2019
08 Kasım 2018, 16:18 11
AK Parti Çayırova'da kim aday olur 2019
2019 Yerel seçimleri yaklaştıkça Çayırova siyaseti de hareketlenmeye başladı. Mevcut Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci’nin önümüzdeki dönemde devam edip etmeyeceği yönündeki gelişme akabinde çok sayıda ismin aday adaylığını açıklayacağı tahmin ediliyor.  İşte o isimlerden öne çıkanlar:
AK Parti Gebze'de kim aday olur 2019
07 Kasım 2018, 17:22 25
AK Parti Gebze'de kim aday olur 2019
2019 Yerel seçimleri yaklaştıkça Gebze siyaseti de hareketlenmeye başladı. AK Parti İlçe Başkanı irfan Ayar’ın ‘mevcut belediye başkanımız var’ açıklamasından sonra aday adayı olmayı düşünen partililer net bir gelişme beklemeye başladı.
Kübra Turan Dilovası'nda ilke imza atıyor
06 Kasım 2018, 19:11 0
Kübra Turan Dilovası'nda ilke imza atıyor
Yerel seçim startının verilmesi ile hareketlenen Dilovası yerel siyasetinde AK Parti’nin ilk Kadın Belediye Başkan A.Adayı Mimar B.A.Kübra Turan oluyor.
Osman Akbulut: Bir çivi çakmamışlar!
05 Kasım 2018, 14:54 1
Osman Akbulut: Bir çivi çakmamışlar!
Gazetemize özel açıklamalarda bulunan AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut, çok sert konuştu. Akbulut, “Bugüne kadar Dilovası’nda taş taş üstüne koymamış, bir yere çivi çakmamış bazı insanlar bizleri, milletvekilimizi, başkanımızı eleştiriyorlar. Şunu bilsinler ki biz Dilovası’na 10 yıldır hizmet ediyoruz. Evet, eksiklerimiz hatalarımız var ama tecrübelendik. Biz Dilovası’na hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi
Selahattin Kaya istifa etti!
05 Kasım 2018, 12:29 0
Selahattin Kaya istifa etti!
Gebze’de dört yılı aşkın bir süredir CHP’ye hizmet eden Çayırova İlçe Başkanı Selahattin Kaya görevinden ayrılarak, belediye başkan aday adayı oldu.
Köşker: Onlar bizim sokaktaki gözümüz
02 Kasım 2018, 23:01 0
Köşker: Onlar bizim sokaktaki gözümüz
Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, sabah mesaisine Tatlıkuyu esnafını ziyaret ederek başladı. Esnafları dükkanlarında ziyaret eden Başkan Köşker, hayırlı işler temennisinde bulundu. Esnaf ziyaretlerine büyük önem veren ve onların taleplerini sık sık dinleyen Bakan Köşker, “Esnaf bizim sokaktaki gözümüz, kulağımız" dedi.
Engin Güzel istifa etti!
02 Kasım 2018, 15:42 0
Engin Güzel istifa etti!
Gebze Belediye Başkan Yardımcısı Engin Güzel 2019 Yerel seçimlerinde Belediye Başkanlığına aday adayı olmak üzere istifa ediyor. Bir haftalık izine ayrılan Engin Güzel’in önümüzdeki Pazartesi (izin dönüşü) istifa dilekçesini vereceği öğrenildi.
Özhan Öztürk: Ballıkayalara dikkat çekti!
01 Kasım 2018, 20:15 0
Özhan Öztürk: Ballıkayalara dikkat çekti!
İyi Parti Gebze İlçe Başkanı Özhan Öztürk gazetemize yapmış olduğu açıklamalarda Ballıkayalar’a dikkat çekti. Öztürk, “Yakın zamandaki Ballı Kayalar konusunda endişelerimiz var. Bu bölge sit alanıdır, oradaki yol çalışmasında toplamda 17.000 ağaç kesileceği söyleniyor, biz bunun karşısındayız. Buradaki ağaçları kesmek bu dokuyu bozmaktır, biz buna göz yumamayız” dedi.
İrfan Ayar: Mevcut Belediye Başkanımız var
01 Kasım 2018, 12:52 1
İrfan Ayar: Mevcut Belediye Başkanımız var
Gazetemize özel açıklamalarda bulunan AK Parti İlçe Başkanı İrfan Ayar, yerel seçimlerde muhakkak adaylık başvuruları olacağını dile getirerek, “Şuanda mevcut bir belediye başkanımız var. Yani bizim belediye başkanımız. Onun hakkını korumakta bize düşer. Mevcut belediye başkanımız ya da kim gelirse gelsin, genel merkezimiz kimi aday gösterirse o bizim belediye başkanımızdır” dedi.