banner213

Cüce Şubat uzun süreli güzellikler, Yeni umutlar getiriyor…

Burçların Efendisi olarak bilinen Ünlü Astrolog Egemen Töreli, mikrofon.com.tr'ye özel yazıları ile her salı okurlarına seslenecek...

Cüce Şubat uzun süreli güzellikler, Yeni umutlar getiriyor…

Koç Burcu 
İşlerde stres yapan konular sizi gündelik hayatın mücadelesine taşıyacak. Ayin ikinci yarısında gizli heyecanlara yönelecek gibisiniz çünkü ortamlar buna uygun olacak, İçinizde garip, aykırı duygular uyanacak. Ayın ikinci yarısı istediğiniz, dileğiniz olacak şaşıracaksın Kiminiz de yeni oluşan bir gelişme arkasından, dediklerinizi dinletip, beklentilerinize uygun bir ortamı sağlayabileceğiniz gibi yeni bir işbirliği proje gibi yeni sayılan durum içinde varlığınızı ortaya koymayı başaracak ve beklentilerinizi inşa edebileceksiniz 8 Şubat saat 16.39 da, Kova burcunda oluşacak Yeniay, hedefimizi belirleme, beklentilerimizi gerçekleştirme, kendimiz için ideal olanı tespit etme anlamında gayet olumludur. Kova burcunda oluşan Yeniay insanın sosyal olması, organizasyonlar, toplumsal ilişkilerimizi güçlendirmek, yeni insanlarla tanışmak kendimizi anlatmak yönünde fayda sağlar. Merkür-Kuzey düğüm görünümünü, Yeniayın doğduğu güne rastlamaktadır bu iyiye güzele işarettir beraberinde tüm girişimlerinde başarı getirir, iş hayatında geleceğe dönük adım atmayı sağlar destekleyicidir. Uranüs’le olan görünüm, ise gelecek iyi sevinçli haberlerin, etraftan görülen desteğin ve olumlu görüşmelerin habercisidir 22 şubat Başak burcunda dolunay var huzursuzluk göstergesi olacaktır Dolunay, bizi başkalarıyla olan her türlü ilişkide şüpheci yapıyor. Her şey t şekilde acele halledilmesini istemek yüzünden kendimizi baskı altına alınmış hissedebiliriz. .NOVA GUNLERI 9 -18 Şubat arası yeni oluşan bir arkadaşlık sanki dostluğa doğru gidiyor. Samimiyetiniz artıyor. Aklınız gizli planlara çalışacak. Ama garip bir şekilde siz bu sıra dışı, gizli, aykırı her neyse bu arzunuzu meşru bir zemine taşımayı başaracaksınız. Her bakımdan ilginç bir ay sizi bekliyor.

Boğa Burcu
Öncelikle bu ay her konu da çok iyi planlama yapmalısınız görmeniz gereken kimseler, gitmeniz gereken yerler ve tamamlamanız gereken işlerle dolu oldukça yoğun ve yorucu bir ay olacak. Sürekli hareket halinde olacak ve önemli görevler üstleneceksiniz. Şubat ayını parlamanız için altın bir fırsat olarak kabul edin. Eğer yaptığınız işlere kendinizi verirseniz değerinizin ne kadar arttığını göreceksiniz. 8 Şubat saat 16:39 da, Kova burcunda oluşacak Yeniay, mesleki konular para ve iş girişimleri yönünde etkilidir. Yenilikler, sorumluluk artışına yol açacaktır sıkı çalışmanız, işleriniz mesleki değişimi yeni şeyler deneme yapma isteği anlamında bir yol izlemenizi destekleyici enerjiler, iş yeri yenileme genişlemesi gibi konularda da önem taşır. Merkür-Kuzey düğüm görünümü bilgi öğrenme destek görmek, görüşmelerde bulunmak ve ilerisi için yenilikçi adımlar atma yönünde güç verir. Yeteneklerinizi iyi şekilde olumlu ifade etmenizi sağlar. Ay-Uranüs arasında oluşan görünüm ise eski ve hayal ederek planladığınız bir projeyi yürürlüğe koyma heyecanını yaşatacaktır, değişim zamanını yenilikleri gösteriyor. Ay-Mars arasındaki mücadeleci görünüm, aceleci davranmamak gerektiğini işaret ediyor.  NOVA GUNLERI olan 22 -29 Şubat ilerlemeniz için inanılmaz olanaklar sağlayacak. Bu sayede yıllardır geliştirmiş olduğunuz bazı gizli kalmış becerileriniz de ortaya çıkarabilir gecikmeli de olsa yükseliş adeta şöhreti yakalarcasına olacaktir.27 Şubat tarihinden hemen sonra olabilecek gelişmeler sizi bambaşka yerlere taşıyacak Bu dönemde üstleneceğiniz sorumluluklar, ilerisi için büyük önem teşkil edecek.

İkizler Burcu
Uzun sürecek şanslı günler başladı gidiyor yeni is ask ve yenilenmeler tam gaz bu ay devam edecek eğer uzun zamandır biriyle birlikteyseniz hiç beklemediğiniz bir anda evlilik teklifi alabilirsiniz. Gökyüzü her yönden tatmin sağlarken torpili de ihmal etmiyor eğer bu ay yeni biriyle tanışırsanız bu ilişkiniz uzun zaman sürebilir. Eğer evliyseniz, partneriniz size karşı sevgi dolu olacak İlişkinizin en başını yeniden yaşayın ve birbirinize romantik sürprizler yapın! Bunu yapmak için Sevgililer Gününü beklemenize gerek yok. Eğer bekârsanız ve kimseyle birlikte değilseniz,14 Şubat bir iki gün öncesi bile çok ama çok önemli bir tanışma getirebilir. Venüs ile Mars'ın en önemli görevi,  iki kalbi birlikte çarptırmaktır!  8 Şubat saat 16.39 da, Kova burcunda oluşacak Yeniay, gelişim, ilerleme, değişim yeniliklerde bulunmadan önce durumu her yönü ile karşılaştırma, eğitim, ticari alanda, kanun ve yasalar mal miras hukuk alanında önemle etkilidir. Merkür-Kuzey düğümü ise başkaları üzerinde etkili olma baskın hallerde bulunabilir sözünüzü dinletmeye çalışabilirsiniz. Mal mülk alımı, satışı veya ailenizi ilgilendiren kararlarınız bir daha düşün iyi hesaplayın Ay-Uranüs olumlu görünümü, yeni dostlar getirecek, yeni bir çevreler iyi gelecek hevesli olacaksın hırslarımızın işaretçisidir ama gelişmeler sevindirici. Ay-Mars arasında oluşacak yeniay üstündeki etki acele etmemeyi, gerçekçi olduğumuzda olumlu sonuçlar elde edebileceğinizin göstergesi. NOVA GUNLERI 10 -20 Şubat, Alacağınız bir haber sizi son derece memnun edebilir. Bu haber beğendiğiniz bir kişiden ya da şu anda yanınızda bulunan sevgilinizden gelebilir. 

Yengeç Burcu 
Kıyafetlerinizi şimdiden hazırlamaya başlayın! En hoş buluşma etkilenme akşamları başlıyor İşinizde heyecan verici değişimleri bekleyin, projelere onay ve hayallerinizdeki tasarımlar isler karsınızda özellikle 12 Şubat ve sonrasındaki günlerde yeni görevler sayesinde sabahları mutlu bir şekilde işinize geleceksiniz. İş hayatınızda olumlu gelişmeler söz konusu! Yeni kıyafetler alma arzunuz dolayısıyla eskisinden daha kararlı bir şekilde egzersizlere başlayabilirsiniz. Sağlık taramasından geçebilir ve diş kontrolüne gidebilirsiniz. Eğer sizi rahatsız eden başka konular varsa bunları bir profesyonel ile veya yakın bir arkadaşınızla konuşabilirsiniz. 8 Şubat saat 16.39 da, Kova burcunda Yeniay, birikimlerinizin değerlendirilmesi açığa çıkışı yol bulması fırsat anlamında etkili olacaktır. maddi anlamda borçlarda, rahatlama işaretidir. Yeniay özel ortaklıkların, paylaşımların, para konusunun detaylıca gözden geçirilmesi anlamı taşır. Birilerine inanarak veya güvenip yola çıkmak adım atmak doğru olmaz. İlişkinizdeki problemlerde, kestirip atmak iyi olmaz incele düşün Merkür-Kuzey düğümü ise; Partner veya iş ortağı ile yapacağınız görüşme, gelecek adına yararlı olacaktır. Evlenmek, nişanlanmak gerçekleşebilir çünkü süregelen sorunlar çözülecektir. Ay-Uranüs görünümü, duygularınızı, isteklerinizi açık ve şeffaf ifade etmende destekçidir. İş hayatın özel ve aile içinde yenilik ve değişim hevesi yaşanacak yenilikler cezbedecek ayrıca tatmin etmeyen durumlarda çözüme kavuşturmak için kollar sıvanacak. Ay-Mars arasındaki mücadeleci görünümde gücünüzün yükselişini ifade eder Saat 20.20 itibariyle Başak burcunda oluşacak Dolunay, etrafınızdaki kişilerle iletişimde, eğitim hayatı ve iş dünyanızda düzenleme, asayiş mutlu tablo ve güvence arzumuzun belirtisidir. NOVA GUNLERI 13 -20 Şubat Eğer ev almayı veya kiralamayı düşünüyorsanız bu ay olumlu gelişmeler ummanız için çok uygun. İş eğlenceye ve aşka gelince en hoş günleriniz. 

Aslan Burcu
Bu ay becerilerinizi sergileme fırsatı bulacaksınız. Sözleriniz bulunduğunuz ortam ve konumlarda oldukça net ve çok etkili olacak ve buda size başarıyı getirecek bunun içindir ki özelikle bu nedenle yeteneklerinizi iyi kullanmalısınız Bu ay dikkatler tamamıyla sizin üzerinizde olacak, başkaları da sizi fark edecek ve insanlarla bağlantı içinde olacaksınız. Kararlar verecek, alt yapınızı oluşturacak ve çeşitli anlaşma ve kontratlar için görüşmeler yaparken, çok ama çok meşgul olacaksınız 8 Şubat saat 16.39 da, Kova burcunda doğacak Yeniay, ilişki düzeni, beraberlikte yaşanması muhtemel yeni gelişmeler ile değişimlerin göstergesi olacak. Diğer yandan çalışma hayatı ve para konusunda etkilidir. İlişkiler de sorunsuz düzgün beraberlikleri güçlendirici yenileyici enerjiler verecek. Merkür-Kuzey düğüm görünümü, çalışma hayatı ve para konusunda durumu iyileştirmek amaçlı hareketler olacaktır. Yeni bir işe başlamak veya iş ortamındaki konum değişikliği için uygun zaman ve iyileştirici olacak. Ay-Uranüs arasında ki görünüm ise Özel hayatımız, ilişkimiz, evlilik gibi konularda net durumlar sürpriz gelişmeleri işaret ediyor.22 Şubat Başak burcunda dolunay Saat 20.20 oluşacak Dolunay, finansal konularda titiz detaylı inceleme, içindeki duruma göre davranmak doğru olacaktır. NOVA GÜNLERİ uzun zamandır bu anlaşma üstünde görüşmeler yapıyor ve bu anlaşmanın gerçekleşmesiniz istiyorsanız, tüm pürüzleri ortadan kaldıracak ve harekete geçeceksiniz yaşamış olduğunuz gecikmeler sona erecek.

Başak Burcu
Özellikle şubat ayına girerken hâlâ ocak ayında ortaya çıkan birtakım değişikliklere adapte olmaya çalışıyor olabilirsiniz. Büyük olasılıkla en önemli odak noktanız yakın ilişkilerinizde idi. Bazı Başaklar partnerlerinden ayrıldı, bazıları ise ilişkilerini daha da yakınlaşırdılar, oluşumlar duyguları aşırı uçlara götürdüğünden hayatı siyah ya da beyaz gibi net sınırlar içinde görme imkânınız oldu. Kesin olan bir şey var üzüntüler bitti neşeniz artık bundan sonra yerli yerinde olsun sevgili Başaklar. Bu ay Jüpiter etkisi desteği ile oluşumlar değişimler yepyeni bir hayat tarzı için önünüzde yeni bir kapı açıyor önünüzdeki altı ay boyunca karşınıza çıkmaya devam edecek 22 Şubat Burcunuzda Saat 20.20 de, oluşacak Dolunay, ilişkilerimiz de bazı durumları fazlasıyla derin incelemeyi getiriyor. Sorunlar varsa bunları gerçekçi ve tarafsız bir şekilde gözden geçirin öyle karar verin eleştirmek, vazgeçmek, yok saymak asla çözüm değildir. 8 Şubat saat 16.39 da, Kova burcunda oluşacak Yeniay, tatmin olmadığınız neler varsa onları geride bırakıp, yeniliklere yer açma değişimde bulunma isteğimizi işaret ediyor. Çalışma hayatı bir yandan günlük yaşantı diğer yandan, bedensel ve ruhsal anlamda etkili olacak. Yeniay etkisi gelişim ve hızlı ilerleme yolunda özellikle aşkta doğru kararlar vermenizi destekliyor. Başka açıdan etkileri ise, çalışma hayatımız, iş ortamı ilişkileri ve para da özgürce karar vermenin işaretidir Lakin çok iyi sindirerek analiz etmek gerekiyor. Uzun vadeli düşünüp, acele etmemek lazım. NOVA GUNLERI 6 -13 Şubat yeni gelir kaynakları yaratmak ya da yüksek bir zam almak için nefis etkilerle gelecek. Belki bu ay biri gecikmiş Duygularını açacak size gönlünü verecektir. Böyle bir hediye sizin adınıza çok ama çok cömert bir hediye olacak. 

Terazi Burcu 
Ne kadar modern düşünürseniz düşünün bu ay geleneksel kurallar önünüze gelebilir ve sizi belirli bir çerçeve içinde hareket etmek adına teşvik edici olabilir. Dürüstlük, ciddiyet, sadelik, disiplin içinde yaşamanız için içsel olarak size enerji sunar. Tedbirli bir şekilde yaşamak gerektiğini anlar ve daha dikkatli adımlar atmak için özen gösterebilirsiniz Bu ay müthiş bir şekilde elinize geçeni biriktirmeye başlayabilir veya olur olmaz yollarla servet edinmeye, güvence sağlamaya çalışabilirsiniz. 8 Şubat saat 16:39 da, Kova burcunda oluşacak Yeniay, ilişkilerimiz aşk hayatı, aile yaşantımızda değişim ve yeniliğe doğru adımın, bu yönde kararlar almanın göstergesidir. Hiçbir kimsenin ve baskının üzerimizde olmasına, istem dışı şeylere sürüklemesine tahammül etmeyiz. Rahatlamak, özgür olmayı isteriz. Merkür-Kuzey düğümü bize; Aile ve yaşam alanı içinde sorumlulukları göz ardı etmeden ciddi şekilde düşünmeyi, ölçüp tartarak, karar vermeyi getirmektedir. Diyaloglar da sözlere dikkat etmeli kırıcı olmayalım. Bazı şeyleri sağlam ve güçlü olmasını istiyorsak iyi analiz edin gözden geçirmeden, bir oldubittiye getirmeyiniz. Ay-Uranüs arasında gerçekleşecek görünüm üzerine bize yansıyan etkiler ise olumlu bir işarettir. Kısa dönem aşkların ve ilişkilerinin ciddiye dönüşmesini uzun vadede evliliğe gitmesini sağlar. NOVA GUNLERI 15-24 Şubat ailevi sorunlarınız nedeniyle engelleri aşmanız mümkündür. Hayatınızı yeniden düzenlemeye çalışmalı, daha iyi ve mutlu bir hayat sürmek adına girişimde bulunmalı, hoşgörülü, güvenilir olmaya çalışmalı ve kesinlikle sorumluluklarınızı yerine getirmek adına istekli olmalısınız. 

Akrep Burcu 
Sevgili Akrepler mesleki fırsatların karşınıza çıkmasını sağlayıcı yolculuklar, iletişim, haberleşme ve birebir ilişkiler kurmak açısından zihinsel anlamda gayet olumlu bir dönem. Bu süreçte bir yandan çalışıp bir yandan eğitim hayatı içinde yer almak görülebilecek etkilerdendir. Hayat öyle fırsatlar karşınıza çıkarır ki, disiplinli bir yaşam sürmeyi ve sorumluluk almayı gönülden ister hale gelebilir veya yaşadıklarınız nedeniyle mecburen buna gönüllü olabilirsiniz. Kardeş ilişkileri açısından ilginç bir dönemdir. 8 Şubat saat 16.39 da, Kova burcunda oluşacak Yeniay, ailenizi ve sizi ilgilendiren konularda bir değişimin, eskiye sırtını dönmeyi sağlayan güç ve yeniliklerin kazancın işaretçisidir. Zaten eskilerle işiniz hiç yoktur hep yenilenmek isteyene yapınız vardır. Sizde baskı oluşturanı değil, özgürlükçü olanı tercih ederiz. Oturduğumuz ev, yaşadığımız ortam önemsizdir ama bu enerjiler artık değişim kararına tetikleyici olacaktır, Merkür-Kuzey düğüm oluşumu ve etkisi; Çevre muhit değişikliği, görüşme amaçlı yolculuklar meydana gelecek, kararların ani ve sert olması ise ciddi şekilde inceleme gerektirecektir. Yeniay kararların olgunlaşacağını isabetli olacağını gösteriyor. Yerinde görmek, incelemek, ölçmek faydalı olacaktır. Ay-Uranüs görünümü, evimiz, şu anda oturduğumuz yerle ilgili değişikliklerin göstergesi. Bunları acele etmeden yapmalıyız. Ay-Mars görünümü, verdiğiniz karardan inatçı şekilde asla dönmeyeceğinizi işaret ediyor. 22 Şubat Saat 20:20 Başak burcunda oluşacak Dolunay, sosyal destek projeleri, ilerisi adına düşündüğümüz planlamalar, işlerimizin pratik şekilde halledilmesi gibi konularda etkilidir. NOVA GUNLERI 5-14 Şubat Kimileriniz yıllardır görmediği kardeşiyle bir araya gelme şansı yakalar, kimileriniz ise kardeşinin sorumluluğunu üzerine alarak ona destek olur. Bu ay yolculuklar özellikle iş amaçlı ve kariyerinizi geliştirmek adına yapılabilirsiniz. Ne aşırı derecede paraya önem verecek bir hayat sürmeli ne de bütçenizi aşacak harcama yapmalısınız. 

Yay Burcu 
Bu ay genel anlamda kendinizi rahatlatabilecek, moral gücünüzü yükseltebilecek şekilde enerjiler de mevcut olacaktır. Yeni kişilerle tanışmak, maceralara girmek, cinsel ağırlıklı olacak kısa süreli ilişkiler yaşamak gibi. Kimileriniz Şubat ayinda , eski asklara dönüş yada aklında olan ama denemeyi düşündüğü ilişkiye girebilir ve yaşıyor olabilir, kimileriniz ise başka arayışlar içinde şu an beklemeyi tercih ediyor olabilir. Hangisi olursa olsun, aşk anlamında doğal akışı sürdürmek, kendinizi yeniden düzenlemek veya ilişkinizle alakalı konularda kesin bir sonuca varmak adına beklemede kalmak en mantıklı hareket olacaktır ve başkaları üzerinde liderlik gücünüzü göstermek isteyeceksiniz. 8 Şubat saat 16.39 da, Kova burcunda oluşacak Yeniay, çevremizde ki değişikliklerin göstergesi olup, yakınımızdakiler içinde fazla etkili olacağına işaret ediyor. İş-eğitim veya farklı bir nedenle, bilgilenmek, araştırmak keşfetmek amaçlı yolculuk ve görüşmeler de yaşanacaktır. Genel olarak yaşantımızda yeni olan her şey kazandırıcıdır. Merkür-Kuzey düğüm görünümü ise Yeniay da para ve iş hayatımızda dikkatli temkinli düşünerek karar vermenin önemini vurguluyor. İlerisi adına adım atmalı, şu andaki ile mutlu olmadığımızı söylüyor. Ay-Uranüs görünümü, ise Yeniayın aşk hayatı, aile yaşantımız çocuk sahibi olmakla ilgilidir . Sürpriz bir karar alarak adımlar ciddi yaklaşımlar olacaktır. Ay-Mars görünümü, her ne olursa olsun değişimde bulunmadan önce etraflıca düşünmeyi vurguluyor Tayin, terfi, işten ayrılmak, gibi önemli kararlarda alabiliriz NOVA GUNLERI 11- 21 Şubat gayet olumlu bir süreçtir fakat aşırı genişlemeyi tetikleyen enerjisinin bilincinde olarak yaylar dikkatli hareket etmeyi de ihmal etmeyeceklerdir.

Oğlak Burcu
Evrensel enerjiler siz oğlaklar için harika bir dönemi başlatacağı için, ilişkinizle alakalı veya partnerinizle ilgili durumları, tekrar gözden geçirirken yüksek moral duygusu içinde hareket etmenizi veya daha iyimser bir bakış açısıyla olayları görmenizi sağlayacaktır. 9 Şubat itibari ile görünümünüz, moraliniz, canlılığınız, kendinizi ifade ve tüm eylemleriniz, düşüncelerinizle ortaya koyabilme gücünüz, yaşamınızla alakalı tüm planlarınıza bakış açınız, yeni kararlarınız, yeni başlangıçlarınız ve tüm değişimlerinizi konusunda oldukça destekleyici, kuvvetlendirici ve inancınızı güçlendirici bir etki yaratacaktır. 8 Şubat saat 16.39 da, Kova burcunda oluşacak Yeniay, para sirkülasyonu ve kazanç üzerindeki gelişimeler işaretçisi olup, alınacak kararlarda da etkilidir. Bütçemizi ihtiyaçlarımızın karşılanması yönünde kullanmayı ve harcamalarda kısıtlayıcı etkiler üstümüzde olacaktır. Bir karar vermeden önce enine boyuna düşüneceğiz. Elimize geçen miktar, yapılan işler sonucunda dengeleme sağlayacaktır Yeniayın görünümleri, mali konular başta olmak üzere diğer alanlarda nasıl bir yön tespitinde bulunacağımızı bize gösterir. Merkür-Kuzey düğüm görünümü, gayet ciddi ve ilerisi adına umut veren gelişmeleri göstermektedir. Yarınlar gelecek düşüncesi önem kazanıyor Oğlaklar zaten dengeli ve hesap kitap yapan insanlardır Ay-Uranüs görünümü, yerleşim yerimiz, evimiz, ailemizle ilgili yenilenme ve değişimi getiriyor Ay-Mars görünümü, proje ve işlerde kendinizi kanıtlamanız ve mali açıdan rahatlamanız yönündeki kararlı adım hırsınızı güçlendiriyor. 22 şubat saat 20:20 Başak burcunda oluşacak Dolunay, fikirlerinizi, projelerinizi geliştirme, paylaşmak yönünde önemlidir. Fakat ısrarcı olmamak gerekmektedir NOVA GUNLERI 7- 16 Şubat aşk hayatınız, maddi ve manevi anlamda destek bulmanız ve hedeflerinizi gerçekleştirebilme olanakları mutluluğu yakalamanız mümkündür.

Kova Burcu 
Liderlik gücünüzü destekleyen grup faaliyetlerinde öncü bir rol oynayabilir, kendi çevreniz dışındaki dünyanın kapılarını kolaylıkla açabilir, kendinizi ve yeteneklerinizi hayata geçirebilirsiniz Bu ay yeniliklere açık olunuz, eskiyle alakalı olan tüm kötü anılarınızı geride bırakınız. Zaman değişim zamanı bunu unutmayınız. Güzel enerjiler size olumlu yönde eşlik edebilir ve eğer bir ilişkiniz yoksa özel bir kişiyle tanışmanız mümkün olabilir. Sosyal hayatınızın renklenmesine ve sizi ileriye dönük umutlarınız konusunda coşkunluk vererek keyiflendirecektir. 8 Şubat saat 16.39 da, burcunuz da oluşacak Yeniay, kişisel girişimler, yenilenme, çevre semt muhit değişikliği, iş hayatı gibi geniş bir alanda faydalı güzel enerjiler etkisi altına almaktadır. Hayatınızda ki mevcut sıkıntı sorunları çözecek güç ve kapılar aralayıcı elini kolunu bağlayan zorlukları geride bırakmanı sağlayıcıdır Merkür-Kuzey düğüm görünümü, kafamızın epey karışık olduğunu eskilerle yeniler arasında kaldığımızı işaret etmektedir kimseye güvenemediğimizi, bu yüzden de cesaretli davranmadığımızı gösteriyor. Yeniay, güçlükleri aşabileceğimizin göstergesidir Ay-Uranüs görünümü, size gayet olumludur. Sizin kenarda kalmış fikir ve planlarınızı açığa çıkaracak aktif ve girişimci davranmanı sağlayacaktır. Yeter ki, kararlı olun ve kendinize fırsat ve zaman tanıyın . Ay-Mars görünümü, bu Yeniay ve sonrasında yeni bir iş teklifiyle karşılaşma, işinizle ilgili güçlü bir adımın atılmasında etkin olacağını vurgulamaktadır NOVA GUNLERI 11 -22 Şubat Bir takım şanslar sayesinde artık daha bireysel davranabilir, kurallar içinde boğulmadan, kafanızın içindeki tüm planları hayata geçirmeniz açısından arzu ettiğiniz ortamlara kavuşabilirsiniz.

Balık Burcu  
Bugüne dek yaşadığınız ilişkilerden farklı bir sorumluluk anlayışı sizi sarmaya başlayacaktır. İlişkisi olanlar bu süreçte birlikte oldukları kişiye karşı daha fazla bağlılık gösterdikleri gibi beraber oldukları kişi de aynı şekilde davranmaya başlayabilir. İlişkisi olmayanlar ise, karşılarına çıkan kişinin yaşça deneyimli, olgun ve hoşgörülü tarzda olmasına dikkat edecektir. Mükemmellik anlayışınız bu dönemde yüksektir, karşınızdaki insana daha seçici ve detaylarına kadar dikkat edecek şekilde bakabilirsiniz. İş alanında rutin dışına çıkışlar yaratıcılık deneyimlerle birleşerek yeni kapılar açacaktır 8 Şubat saat 16.39 da, Kova burcunda oluşacak Yeniay, yenilenme, değişimin işaretçisi olsa da, Balıklar için beklenmedik zamanda, aklınızdan geçmeyenlerin hadi canım dediğimizin karşınıza çıkabileceğini göstermektedir Bu durum sizi, ilk başta kaygılandırmasın. Merkür-Kuzey düğüm görünümü, Yeniay sonrası gelecek adına verilecek kararların evliliğiniz veya ilişkinizle alakalı durumda etkili olacağını gösteriyor eğer hayatınızdaki kişi veya yalnızsanız tanışacağınız kişiyle durumunuzu ilerisi adına olumlu olumsuz yönleri ile irdelemek yararlı olur. Ay-Uranüs görünümü, paranızı risk altına alacak yatırımlardan kaçınmanızı uyarıyor. Bekle, araştır, iyi hesaplama yapın sonra karar veririniz. Ay-Mars görünümü, ise anı, içindeki durumu kurtarayım diye değil, yarınlarımı garanti altına alayım diye düşünmeye sevk edicidir NOVA GÜNLERİ 5-16 Şubat parada güzel gelişmeler birikimle yatırımların artması olacaktır. Ev alma gayrimenkule ilgi artacak mutlu alımlar yapılacaktır. İlerisi için adımlar sonra rahat etmeni sağlayacaktır.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.