Tweet |
Kemal Şeker’in yerine ilçe başkanlığına atanan Mert, yönetimini oluşturduğunu söyleyerek şunları söyledi; "Partililerden ve vatandaşlardan 1 Kasım seçiminde partimizin durumunun ne olduğuna bakmaksızın oy vermelerini istiyorum. Türkiye’nin geleceği açısından merkez sağ parti olarak DP’nin muhakkak iktidara gelmesi gerekir. Ayrıştırmalara son verecek partiyiz." DP Gebze İlçe Yönetimi şu isimlerden oluşuyor; Üzeyir Mert, Oğuz Şahin, Tayfun Korkmaz, Ali Temel, Mehmet Ataman, Rasim Arslan, Erdoğan Çimen, Ufuk Eke, Mehmet Bostan, Fatih Fırtına, Hakan Akova, Hayrettin Özdemir, Mümin Erdoğan, Mustafa Kapan, Ali Osman Kılcan
Takım | O | G | M | B | A | Y | P | AV | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Galatasaray | 11 | 10 | 0 | 1 | 21 | 6 | 31 | +15 |
2 | Fenerbahçe | 11 | 10 | 1 | 0 | 31 | 8 | 30 | +23 |
3 | Adana Demirspor | 11 | 6 | 2 | 3 | 23 | 12 | 21 | +11 |
4 | Trabzonspor | 11 | 6 | 4 | 1 | 19 | 13 | 19 | +6 |
5 | Beşiktaş | 11 | 6 | 4 | 1 | 17 | 14 | 19 | +3 |
6 | Kayserispor | 11 | 5 | 2 | 4 | 13 | 10 | 19 | +3 |
7 | Kasımpaşa | 11 | 5 | 3 | 3 | 18 | 19 | 18 | -1 |
8 | Antalyaspor | 11 | 4 | 4 | 3 | 13 | 13 | 15 | 0 |
9 | Hatayspor | 11 | 3 | 3 | 5 | 18 | 15 | 14 | +3 |
10 | Sivasspor | 11 | 3 | 3 | 5 | 13 | 14 | 14 | -1 |
11 | Çaykur Rizespor | 11 | 4 | 5 | 2 | 10 | 17 | 14 | -7 |
12 | MKE Ankaragücü | 11 | 3 | 4 | 4 | 18 | 15 | 13 | +3 |
13 | Gaziantep FK | 11 | 4 | 7 | 0 | 9 | 17 | 12 | -8 |
14 | Fatih Karagümrük | 11 | 2 | 4 | 5 | 10 | 10 | 11 | 0 |
15 | Alanyaspor | 11 | 2 | 5 | 4 | 9 | 14 | 10 | -5 |
16 | Konyaspor | 11 | 2 | 5 | 4 | 10 | 16 | 10 | -6 |
17 | Pendikspor | 11 | 2 | 5 | 4 | 14 | 25 | 10 | -11 |
18 | Başakşehir FK | 11 | 2 | 6 | 3 | 8 | 15 | 9 | -7 |
19 | Samsunspor | 10 | 1 | 7 | 2 | 7 | 17 | 5 | -10 |
20 | İstanbulspor | 10 | 1 | 7 | 2 | 8 | 19 | 5 | -11 |
Takım | O | G | M | B | A | Y | P | AV | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eyüpspor | 11 | 9 | 2 | 0 | 26 | 8 | 27 | +18 |
2 | Kocaelispor | 11 | 7 | 2 | 2 | 18 | 11 | 23 | +7 |
3 | Bandırmaspor | 11 | 6 | 1 | 4 | 15 | 6 | 22 | +9 |
4 | Bodrumspor | 11 | 6 | 3 | 2 | 15 | 9 | 20 | +6 |
5 | Göztepe | 11 | 6 | 3 | 2 | 11 | 5 | 20 | +6 |
6 | Gençlerbirliği | 11 | 5 | 2 | 4 | 14 | 12 | 19 | +2 |
7 | Keçiörengücü | 11 | 5 | 4 | 2 | 10 | 10 | 17 | 0 |
8 | Sakaryaspor | 11 | 4 | 3 | 4 | 11 | 10 | 16 | +1 |
9 | Manisa FK | 11 | 3 | 3 | 5 | 14 | 11 | 14 | +3 |
10 | Çorum FK | 11 | 4 | 5 | 2 | 16 | 14 | 14 | +2 |
11 | Erzurumspor FK | 11 | 3 | 4 | 4 | 9 | 7 | 13 | +2 |
12 | Boluspor | 11 | 3 | 4 | 4 | 7 | 10 | 13 | -3 |
13 | Adanaspor | 11 | 4 | 7 | 0 | 11 | 16 | 12 | -5 |
14 | Şanlıurfaspor | 11 | 2 | 4 | 5 | 8 | 14 | 11 | -6 |
15 | Giresunspor | 11 | 2 | 6 | 3 | 7 | 13 | 9 | -6 |
16 | Ümraniyespor | 11 | 2 | 6 | 3 | 9 | 17 | 9 | -8 |
17 | Tuzlaspor | 11 | 2 | 7 | 2 | 8 | 21 | 8 | -13 |
18 | Altay | 11 | 1 | 8 | 2 | 6 | 21 | 5 | -15 |
Takım | O | G | M | B | A | Y | P | AV | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Esenler Erokspor | 11 | 9 | 2 | 0 | 24 | 7 | 27 | +17 |
2 | Van Spor FK | 11 | 9 | 2 | 0 | 14 | 10 | 27 | +4 |
3 | Ankaraspor | 12 | 7 | 1 | 4 | 16 | 7 | 25 | +9 |
4 | Bucaspor 1928 | 11 | 6 | 1 | 4 | 16 | 6 | 22 | +10 |
5 | Yeni Mersin İdman Yurdu | 12 | 6 | 2 | 4 | 18 | 11 | 22 | +7 |
6 | Ankara Demirspor | 11 | 7 | 3 | 1 | 17 | 10 | 22 | +7 |
7 | Nazilli Belediyespor | 12 | 7 | 4 | 1 | 18 | 16 | 22 | +2 |
8 | 1461 Trabzon FK | 11 | 6 | 2 | 3 | 18 | 7 | 21 | +11 |
9 | Beyoğlu Yeniçarşıspor | 11 | 4 | 6 | 1 | 11 | 13 | 13 | -2 |
10 | Diyarbekir Spor | 11 | 3 | 4 | 4 | 8 | 11 | 13 | -3 |
11 | Karacabey Belediye Spor | 12 | 3 | 6 | 3 | 8 | 9 | 12 | -1 |
12 | Bursaspor | 11 | 3 | 5 | 3 | 9 | 15 | 12 | -6 |
13 | Altınordu | 11 | 2 | 4 | 5 | 15 | 13 | 11 | +2 |
14 | Hes İlaç Afyonspor | 11 | 2 | 5 | 4 | 5 | 10 | 10 | -5 |
15 | Kırklarelispor | 12 | 2 | 6 | 4 | 6 | 18 | 10 | -12 |
16 | Serik Belediyespor | 12 | 2 | 7 | 3 | 5 | 12 | 9 | -7 |
17 | Kırşehir Futbol SK | 12 | 2 | 8 | 2 | 9 | 23 | 8 | -14 |
18 | Zonguldak Kömürspor | 11 | 1 | 7 | 3 | 8 | 16 | 6 | -8 |
19 | Adıyaman FK | 11 | 1 | 7 | 3 | 6 | 17 | 6 | -11 |
Takım | O | G | M | B | A | Y | P | AV | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aliağa Futbol A.Ş. | 9 | 7 | 0 | 2 | 18 | 4 | 23 | +14 |
2 | Ayvalıkgücü Belediyespor | 9 | 5 | 1 | 3 | 9 | 4 | 18 | +5 |
3 | Kepezspor FAŞ | 8 | 5 | 1 | 2 | 13 | 5 | 17 | +8 |
4 | K.Çekmece Sinopspor | 9 | 3 | 2 | 4 | 11 | 7 | 13 | +4 |
5 | Kırıkkalegücü FK | 8 | 4 | 3 | 1 | 8 | 7 | 13 | +1 |
6 | İnegöl Kafkas GK | 8 | 4 | 3 | 1 | 8 | 8 | 13 | 0 |
7 | 52 Orduspor FK | 9 | 3 | 3 | 3 | 8 | 10 | 12 | -2 |
8 | Edirnespor | 8 | 3 | 3 | 2 | 10 | 6 | 11 | +4 |
9 | Mardin 1969 Spor | 8 | 3 | 3 | 2 | 11 | 8 | 11 | +3 |
10 | Artvin Hopaspor | 8 | 2 | 3 | 3 | 8 | 6 | 9 | +2 |
11 | Talasgücü Belediyespor | 9 | 3 | 6 | 0 | 10 | 17 | 9 | -7 |
12 | Gümüşhanespor | 9 | 1 | 3 | 5 | 6 | 10 | 8 | -4 |
13 | Malatya Arguvanspor | 8 | 1 | 4 | 3 | 3 | 6 | 6 | -3 |
14 | Tarsus İdman Yurdu | 8 | 1 | 5 | 2 | 5 | 18 | 5 | -13 |
15 | Karabük İdmanyurdu Spor | 8 | 1 | 6 | 1 | 5 | 17 | 4 | -12 |
Tarih | Ev Sahibi | Sonuç | Konuk Takım |
---|---|---|---|
10/11/2023 | MKE Ankaragücü | vs | Antalyaspor |
10/11/2023 | Trabzonspor | vs | Konyaspor |
11/11/2023 | Kasımpaşa | vs | Kayserispor |
11/11/2023 | Alanyaspor | vs | Gaziantep FK |
11/11/2023 | Fatih Karagümrük | vs | Sivasspor |
11/11/2023 | Hatayspor | vs | Galatasaray |
12/11/2023 | Pendikspor | vs | Samsunspor |
12/11/2023 | Beşiktaş | vs | Başakşehir FK |
12/11/2023 | Çaykur Rizespor | vs | İstanbulspor |
12/11/2023 | Adana Demirspor | vs | Fenerbahçe |
Tarih | Ev Sahibi | Sonuç | Konuk Takım |
---|---|---|---|
10/11/2023 | Adanaspor | vs | Gençlerbirliği |
11/11/2023 | Keçiörengücü | vs | Bodrum FK |
11/11/2023 | Tuzlaspor | vs | Giresunspor |
11/11/2023 | Şanlıurfaspor | vs | Ümraniyespor |
11/11/2023 | Altay | vs | Eyüpspor |
12/11/2023 | Boluspor | vs | Sakaryaspor |
12/11/2023 | Manisa FK | vs | Bandırmaspor |
12/11/2023 | Erzurumspor FK | vs | Göztepe |
12/11/2023 | Kocaelispor | vs | Çorum FK |
Tarih | Ev Sahibi | Sonuç | Konuk Takım |
---|---|---|---|
11/11/2023 | Esenler Erokspor | vs | Altınordu |
12/11/2023 | Diyarbekir Spor | vs | Ankaraspor |
12/11/2023 | Hes İlaç Afyonspor | vs | Nazilli Belediyespor |
12/11/2023 | Kırklarelispor | vs | Bursaspor |
12/11/2023 | Kırşehir Futbol SK | vs | Bucaspor 1928 |
12/11/2023 | Serik Belediyespor | vs | Adıyaman FK |
12/11/2023 | Van Spor FK | vs | Karacabey Belediye Spor |
12/11/2023 | Zonguldak Kömürspor | vs | Ankara Demirspor |
12/11/2023 | 1461 Trabzon FK | vs | Beyoğlu Yeniçarşıspor |
Tarih | Ev Sahibi | Sonuç | Konuk Takım |
---|---|---|---|
11/11/2023 | 52 Orduspor FK | vs | İnegöl Kafkas GK |
12/11/2023 | Artvin Hopaspor | vs | Kepezspor FAŞ |
12/11/2023 | K.Çekmece Sinopspor | vs | Edirnespor |
12/11/2023 | Malatya Arguvanspor | vs | Kırıkkalegücü FK |
12/11/2023 | Mardin 1969 Spor | vs | Gümüşhanespor |
12/11/2023 | Talasgücü Belediyespor | vs | Karabük İdmanyurdu Spor |
12/11/2023 | Tarsus İdman Yurdu | vs | Aliağa Futbol A.Ş. |