GEBZE Haberleri

Kaymakam Güler vatandaşı dinledi
27 Ekim 2018, 13:16 0
Kaymakam Güler vatandaşı dinledi
Gebze Kaymakamı Mustafa Güler, Gebze’nin ihtiyaçlarının tespiti ve sorunların çözümü için vatandaşla buluşma toplantısında bu hafta Balçık Mahallesi vatandaşlarını dinledi.
Gebze’de dev spor kompleksi için temel atıldı
11 Haziran 2018, 17:20 0
Gebze’de dev spor kompleksi için temel atıldı
Gebze Cumhuriyet Mahallesi’nde tam donanımlı Kapalı Yüzme Havuzu ve Kapalı Spor Salonu olmak üzere, iki tesis için temel atma töreni düzenlendi. Tören sonunda Başkan Karaosmanoğlu, tesisin 2019 yılı Şubat ayında bitirilmesi için müteahhit firma yöneticisinden söz aldı. Konumu itibariyle Gebze, Çayırova ve Darıca ilçelerinin ortasında yer alan Cumhuriyet mahallesindeki spor kompleksi, bölgenin cazibe merkezi olacak.
Gebze Center’da korkunç olay!
06 Mayıs 2018, 19:58 1
Gebze Center’da korkunç olay!
Gebze Center Alışveriş Merkezi’nde korkunç bir olay yaşandı. Alışveriş merkezinde bulunan oyun parkında bulunan tirene sıkışan çocuğun ayağı koptu. Gebze Center güvenlikleri ise olayı haber yapmak isteyen basın mensuplarına saldırdı.
Gebze'nin özel çocukları ata bildi
03 Mayıs 2018, 16:17 0
Gebze'nin özel çocukları ata bildi
Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Gebze Özel Eğitim ve Mesleki Uygulama Okulu’nun özel öğrencileri için Gaziler Dağı Atlı Binicilik Merkezi’nde düzenlenen etkinliğe ev sahipliği yaptı.
Gençler Köşker amcasını sevdi
03 Mayıs 2018, 16:00 0
Gençler Köşker amcasını sevdi
Yücel Boru Fen Lisesi öğrencilerinin Nagehan Malkoç eğitmenliğinde gerçekleştirdiği sabah sporuna katılan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, “Spora ve sanata önem verin. Spor yapan gençler sağlıklı, sosyal ve derslerinde başarılı olur. Bir spor dalı ve sanat dalıyla ilgilenen bir genç kolay kolay kötü alışkanlıklar edinmez” dedi.
Gebze Gençlik Merkezi yükseliyor
25 Nisan 2018, 13:06 0
Gebze Gençlik Merkezi yükseliyor
Genel Sekreter Bayram, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından inşa edilen Gebze Gençlik Merkezi'nin son durumunu inceledi.
GKM’de sağlık semineri
17 Nisan 2018, 10:13 0
GKM’de sağlık semineri
Gebze Belediyesi Nisan Ayı kültür-sanat etkinlikleri tüm Gebze Kültür Merkezi’nde devam ediyor. Etkinlik kapsamında Dr. Tayfun Hancılar moderatörlüğünde “Kanser ve Beslenme” konulu sağlık söyleşisi gerçekleşecek. Onkolog Dr. Yavuz Dizdar’ın konuşmacı olarak katılacağı söyleşide kanser hastalığında beslenmenin önemi anlatılacak. 19 Nisan Perşembe günü saat 19:45’te başlayacak olan programa tüm Gebzeliler davetli.