CHP Haberleri

Kılıçdaroğlu: Siyaset zenginleşme aracı, malı götürme sanatı değildir
07 Haziran 2018, 15:43 0
Kılıçdaroğlu: Siyaset zenginleşme aracı, malı götürme sanatı değildir
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 'CHP yola karşı, köprüye karşı diyorlar' sözünü eleştirerek, "Köprüyü kaça yaptın? diye sorunca, 'siz köprüye karşısınız' diyorlar. Eğer köprüyü kendi cebinden yaptıysan vallahi sormayacağım. Ama milletin parasıyla yaptıysan soracağım. Siyaset zenginleşme aracı değildir, malı götürme sanatı değildir" dedi.
Kemal Kılıçdaroğlu, Gebze'ye geliyor
05 Haziran 2018, 13:20 0
Kemal Kılıçdaroğlu, Gebze'ye geliyor
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu yarın (6 Haziran Çarşamba) Kocaeli’ye geliyor. Kılıçdaroğlu Gebze’de iftar programına katılacak. Ramada Otel’de düzenlediği iftara katılacak olan Kılıçdaroğlu’nun iftarın ardından önemli açıklamalar yapması bekleniyor.
Musa Yılmaz açtı ağzını yumdu gözünü!
25 Nisan 2018, 13:16 0
Musa Yılmaz açtı ağzını yumdu gözünü!
Musa Yılmaz yaptığı açıklamada şunları ifade etti, “Belediyenin ve iktidarın devlet imkanlarını araçlarını hayasızca utanmadan arlanmadan siyasi emelleri doğrultusun da kullanan Ak Parti (AKP) Yine vatandaşların vergilerinden oluşan devlet ve Belediye bütçelerini adeta peşkeş çekenler utanmadan arlanmadan çalmadık kapı bırakmayacağız diyorlar.  
CHP'li kadınlardan anlamlı hareket
24 Nisan 2018, 12:40 0
CHP'li kadınlardan anlamlı hareket
CHP Gebze Kadın Kolları 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında hastanede tedavi gören çocukları unutmadı. Kadın Kolları Başkanı Bilge Ercan ve yönetim kurulu üyeleri Gebze Fatih Devlet Hastanesi’nde tedavi gören çocukları ziyaret ederek   onlara hediyeler verdiler ve bayramlarını kutladılar.
CHP'li Akar: Hazine, Osmangazi Köprüsü için 1 yılda 1.5 milyar TL ödeyecek
14 Ekim 2017, 12:47 0
CHP'li Akar: Hazine, Osmangazi Köprüsü için 1 yılda 1.5 milyar TL ödeyecek
Ergün AYAZ/İZMİT (Kocaeli), (DHA) - CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, İzmit Körfezi'ni birbirine bağlayan Osmangazi Köprüsü'nden 40 bin araç geçişi garantisi verilmesine rağmen günde ortalama 14 bin aracın geçtiğini belirterek, "Hazine 1 yılda geçen 5 milyon 77 bin araç için 345 milyon TL, geçmeyen 9 milyon 162 bin araç için de 1 milyar 218 milyon TL olmak üzere toplam 1 milyar 563 milyon TL işletmeci firmaya ödeyecek" dedi.
Milletvekili Tarhan, Hünkar Çayırı'nı sordu
10 Ekim 2017, 10:32 0
Milletvekili Tarhan, Hünkar Çayırı'nı sordu
Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan’ın “Devlet Malzeme Ofisi tarafından Özelleştirme İdaresi aracılığı ile Hünkar Çayırı’nın satışa çıkartılması ve daha sonra İstanbul Büyük Şehir Belediyesi ile Tuzla Belediyesinin, Tuzla Piyade Okulu içerisinden, 10 metre genişliğinde 1. Derece sit alanı olmasına rağmen Hünkar çayırına yol açıp açmadığı ile ilgili Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne verdiği yazılı soru önergesine Bakanlıktan cevap geldi.
Tarhan 'fındık çiftçisi zorda'
28 Eylül 2017, 22:16 0
Tarhan 'fındık çiftçisi zorda'
Çalışmalarına her gün Kocaeli'nin bir ilçesinde devam eden Tahsin Tarhan, Kandıra'daydı. CHP Kocaeli örgütü ile birlikte vatandaşın sorunlarını dinledi ve esnaf ziyareti gerçekleştirdi. Fındığın Türkiye genelinde üretim maliyetini bile kurtarmayacak rakamlardan alınması Kandıralı fındık üreticisini de zora sokmuş durumda. Tahsin Tarhan " fındık ile ilgili en etkili politikaları biz üretmeye çalışıyoruz. Giresun'da büyük mitingi gerçekleştirdik. Ordu'dan Giresun'a fındık için yürüdük. Genel Başkanımızın fındık için açıkladığı 6 madde baz alınırsa fındık üreticisinin yüzü gülmeye başlayacaktır." dedi.