AK PARTİ Haberleri

Osman Akbulut: Bir çivi çakmamışlar!
05 Kasım 2018, 14:54 1
Osman Akbulut: Bir çivi çakmamışlar!
Gazetemize özel açıklamalarda bulunan AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut, çok sert konuştu. Akbulut, “Bugüne kadar Dilovası’nda taş taş üstüne koymamış, bir yere çivi çakmamış bazı insanlar bizleri, milletvekilimizi, başkanımızı eleştiriyorlar. Şunu bilsinler ki biz Dilovası’na 10 yıldır hizmet ediyoruz. Evet, eksiklerimiz hatalarımız var ama tecrübelendik. Biz Dilovası’na hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi
Köşker: Onlar bizim sokaktaki gözümüz
02 Kasım 2018, 23:01 0
Köşker: Onlar bizim sokaktaki gözümüz
Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, sabah mesaisine Tatlıkuyu esnafını ziyaret ederek başladı. Esnafları dükkanlarında ziyaret eden Başkan Köşker, hayırlı işler temennisinde bulundu. Esnaf ziyaretlerine büyük önem veren ve onların taleplerini sık sık dinleyen Bakan Köşker, “Esnaf bizim sokaktaki gözümüz, kulağımız" dedi.
Engin Güzel istifa etti!
02 Kasım 2018, 15:42 0
Engin Güzel istifa etti!
Gebze Belediye Başkan Yardımcısı Engin Güzel 2019 Yerel seçimlerinde Belediye Başkanlığına aday adayı olmak üzere istifa ediyor. Bir haftalık izine ayrılan Engin Güzel’in önümüzdeki Pazartesi (izin dönüşü) istifa dilekçesini vereceği öğrenildi.
İrfan Ayar: Mevcut Belediye Başkanımız var
01 Kasım 2018, 12:52 1
İrfan Ayar: Mevcut Belediye Başkanımız var
Gazetemize özel açıklamalarda bulunan AK Parti İlçe Başkanı İrfan Ayar, yerel seçimlerde muhakkak adaylık başvuruları olacağını dile getirerek, “Şuanda mevcut bir belediye başkanımız var. Yani bizim belediye başkanımız. Onun hakkını korumakta bize düşer. Mevcut belediye başkanımız ya da kim gelirse gelsin, genel merkezimiz kimi aday gösterirse o bizim belediye başkanımızdır” dedi.
Dilovası’nda kim aday olur  
31 Ekim 2018, 22:09 9
Dilovası’nda kim aday olur  
2019 yerel seçimleri yaklaştıkça kulislerde konuşulan aday adaylarının da sayısı artıyor. Dilovası’nda adaylığı konuşulan isimlerin başında Osman Akbulut, Nihat Yıldırım, Halit Yaşar, Enver Yıldırım, Ali İhsan Adıgüzel ve Hamza Şayir geliyor.  
Fikri Işık’ın morali sıfır!
31 Ekim 2018, 17:59 1
Fikri Işık’ın morali sıfır!
Uzun yıllardır AK Parti Kocaeli'nin en güçlü siyasi isim olarak bilinen Fikri Işık’ın son zamanlarda moralinin bozuk olduğu gözlendi. Son olarak AK Parti Grup toplantısında Fikri Işık’a tezahürat yapmak isteyen AK Partili gençleri sert bakışlarla ve el hareketi ile susturan Işık gençleri kırdı.
Muzaffer Bıyık istifa etmedi!
31 Ekim 2018, 14:30 0
Muzaffer Bıyık istifa etmedi!
AK Parti İlçe Teşkilatı Başkanı Muzaffer Bıyık, 31 Mart Yerel Seçimlerinde Darıca’dan Belediye başkan aday adaylığı için istifa etmeden önce yönetim kurulu ile helalleşti.
Bakan Soylu Kocaeli'den seslendi
27 Ekim 2018, 10:36 0
Bakan Soylu Kocaeli'den seslendi
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Kocaeli Trabzonlular Derneği'nin açılışını gerçekleştirdi. Derneğin kente hayırlı olmasını dileyen Soylu, "Birliğimizin, beraberliğimizin, kardeşliğimizin daim olmasına vesile olmasını Cenab-ı Allah'tan niyaz ediyor, hayırlı olmasını temenni ediyorum." dedi.
Ali Osman Gür bir tek Çayırova’da yok!
06 Eylül 2018, 17:32 0
Ali Osman Gür bir tek Çayırova’da yok!
AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Ali Osman Gür, kendi ilçesinin organizasyonu hariç tüm ilçelerin organizasyonlarına tam katılım sağlıyor. Ali Osman Gür’ün bu tutumunun sebebi net olarak bilinmemekle birlikte Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci ile arasının bozuk olduğu yönünde dedikodular dönüyor.
AK Parti Dilovası zirve yaptı
15 Ağustos 2018, 23:04 0
AK Parti Dilovası zirve yaptı
AK Parti Dilovası tam katılımlı toplantı yaptı. Toplantıda önümüzdeki süreçte kentte atılacak adımlar konuşuldu.